УніверсальнийПрибиральник
+38 (067) 155 55 85

Франшиза "Універсальний Прибиральник"

Станьте нашим представником у вашому місті

Ви можете швидко розпочати прибутковий бізнес у сфері надання населенню послуг професійного прибирання (клінінг), не роблячи типових бізнес-помилок завдяки нашому навчанню, досвіду та практичним порадам. Для повноцінного старту разом з нашою підтримкою вам знадобиться 3-4 тижні (від моменту прийняття рішення і до можливості організувати прибирання першого об`єкту).

Наша компанія започаткована Анатолієм Мельником завдяки його участі в телепроекті "Акули бізнесу" в травні 2006 року. Розпочали в Івано-Франківську з надання основних послуг: миття рекламних вивісок і прибирання прилеглих територій. Незабаром до переліку клінінгових послуг приєднались: прибирання після ремонту, генеральне прибирання, хімчистка (килимів та м`яких меблів), а згодом, отримавши достатньо досвіду, ми змогли здійснювати багатьом клієнтам періодичне прибирання по договору.

Офіси, квартири, будинки, магазини та будь-які інші комерційні приміщення ми якісно та відповідально прибираємо вже понад 12 років. Шляхом франчайзингу ми почали розвиватись у 2008 році, а сьогодні працюємо вже у більш ніж 40 містах України.


Зробіть і ви свій вибір - приєднуйтесь до нас!


Спільне фото учасників 19-ї Всеукраїнської зустрічі франчайзі у Рівному 11.09.2019
Разом з франшизою "Універсальний Прибиральник" вам відкриються двері у бізнес чистоти. Створювати чистоту у домівках, офісах, магазинах - це чудове позитивне заняття і прекрасний чесний спосіб заробити гроші.

Зателефонуйте, будемо раді поспілкуватись: 063-770-55-55.
Або заповніть форму нижче:

Отримати більш детальну інформацію